Kontakta oss

Om du vill lägga en order, har frågor, behöver mer information om vad vi erbjuder eller har ett mätinstrument som behöver kalibreras är du välkommen att kontakta oss. Vi hör av oss till dig kort därpå.
SKICKA EMAIL

Medarbetare

CEO

Sälj

Thomas Lööf

Sales Manager Nordic

thomas@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 03
Kontor +46 8 447 16 73

Thomas Sode Faurschou

Sales Manager Denmark

thomas.faurschou@brookhaven.se
Mobil +45 3 150 01 09

Bengt Gustafsson

Sales

bengt@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 04
Kontor +46 8 447 16 73

New Business Development

Patrik Bengtsson

Project Manager

patrik@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 08
Kontor +46 8 447 16 74

Ekonomi och administration

Linn Aasen

Financial Accountant

linn@brookhaven.se
Mobil +46 729 74 77 00
Kontor +46 8 447 16 75

Marie Lööf

Administration

marie@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 00
Kontor +46 8 447 16 75

Denise Back

Service Administration

denise@brookhaven.se
Mobil +46 70 001 2002
Kontor +46 8 447 16 70

Projektledning

Ronnie Wicklander

Office Project Manager

ronnie@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 20
Kontor +46 8 447 16 74

Mikael Medin

Validation & Documentation

mikael@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 09
Kontor +46 8 447 16 74

Börje Ståhle

Validation & Documentation

borje@brookhaven.se
Mobil +46 700 01 20 03
Kontor +46 8 447 16 74

Amel Muftic

IT Manager

amel@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 01
Kontor +46 8 447 16 74

Kalibrering och service

David Jansson

Calibration & Service Technician

david@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 05
Kontor +46 8 447 16 71

Tommi Pekkanen

Calibration & Service Technician

tommi@brookhaven.se
Mobil +46 70 001 20 00
Kontor +46 8 447 16 71

Christopher Skoog

Calibration & Service Technician

christopher@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 06
Kontor +46 8 447 16 71

Validering och mätning

Johan Ahnfeldt

Validation & Test Engineer

johan@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 21
Kontor +46 8 447 16 75

Daniel Laggar

Validation & Test Engineer

daniel@brookhaven.se
Mobil +46 768 58 10 23
Kontor +46 8 447 16 75

Brookhaven Instruments AB

SVERIGE (Huvudkvarter)

Brookhaven Instruments AB
Eldsbodavägen 15
734 30 Hallstahammar
Sweden

Telefon +46 8 447 16 75
info@brookhaven.se

DANMARK

Brookhaven Instruments AB
Møllehaven 50
DK-3550 Slangerup
Denmark

Telefon +45 3 150 01 09
thomas.faurschou@brookhaven.se

FINLAND

Perel OY (Underpartner till Brookhaven Instruments)
Torpankatu 28
05801 Hyvinkää
Finland

Telefon +358 40 733 65 23
sami.hautala@perel.fi