Kontakta oss

Om du vill lägga en order, har frågor, behöver mer information om vad vi erbjuder eller har ett mätinstrument som behöver kalibreras är du välkommen att kontakta oss. Vi hör av oss till dig kort därpå.
SKICKA EMAIL

Medarbetare

CEO

Sälj

Patrik Bengtsson

VP Sales

patrik@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 08
Konto +46 8 447 16 74

Kenneth Piittinen

Sales Executive Pharma

kenneth@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 55

Simon Johansson

Sales Executive Healthcare

simon@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 04

Thomas Lööf

Senior Application Sales Specialist-Contamination Control

thomas@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 03

Thomas Sode Faurschou

Sales Manager Denmark

thomas.faurschou@brookhaven.se
Mobil +45 3 150 01 09

Ekonomi & Administration

Marie Lööf

Logistic & Order

marie@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 00
Kontor +46 8 447 16 75

Projektledning

Ronnie Wicklander

Head of Project Group

ronnie@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 20
Kontor +46 8 447 16 74

Mikael Medin

Project Manager

mikael@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 09
Kontor +46 8 447 16 74

Robert Söderman

Project Manager

robert@brookhaven.se
Mobil +46 76 800 04 62
Kontor +46 8 447 16 74

Amel Muftic

IT Consultant

amel@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 01
Kontor +46 8 447 16 74

Peter Ebkar

IT Support

peter@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 04
Kontor +46 8 447 16 74

Kalibrering & Service

David Jansson

Service Manager

david@brookhaven.se
Mobil +46 76 858 10 05
Kontor +46 8 447 16 71

Denise Back

Service Coordinator

denise@brookhaven.se
Mobil +46 70 001 20 02
Kontor +46 8 447 16 70

Tommi Pekkanen

Service Technician

tommi@brookhaven.se
Mobil +46 70 001 20 00
Kontor +46 8 447 16 71

Börje Ståhle

Service Technician

borje@brookhaven.se
Mobil +46 70 001 20 03
Kontor +46 8 447 16 74